FacebookInstagram

Gwarancje

Sklep internetowy Michel gwarantuje jakość oferowanych produktów. W przypadku wystąpienia wad, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji zgodnej z polskim prawem.

Warunki gwarancji:

Reklamacje

Klient ma prawo złożyć reklamację produktu w ciągu 2 lat od daty zakupu. Reklamacja dotyczy wad produktu wynikających z przyczyn związanych z produkcją, materiałami lub montażem. Sklep ma obowiązek udzielić odpowiedzi na reklamację w ciągu 14 dni od jej otrzymania. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep ma obowiązek dokonać naprawy lub wymiany produktu na nowy, wolny od wad, a koszty związane z reklamacją i wymianą pokrywa sklep.

Prawo do odstąpienia od umowy

Klient może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, czyli zakupu przez internet, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. W takim przypadku sklep ma obowiązek zwrócić klientowi koszty zakupu oraz dostawy w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego produktu.

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące gwarancji, reklamacji i prawa do odstąpienia od umowy prosimy kierować do naszego działu obsługi klienta, którego dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.